Bir Kitap Hayalim Var

YAZAR / YAZAR ADAYLARI İÇİN

Kitap çalışmanızın Cenova Yayınları tarafından değerlendirilmesi için yapmanız gerekenler:

– Kitap projenizin / dosyanızın mutlaka tamamlanmış olması gerekmektedir. Son halini almamış eserleriniz, değerlendirmeye alınmamaktadır.

– Kitap projenizi /dosyanızı, aşağıdaki formu doğru bir şekilde doldurduktan sonra E-posta bilgi@cenovayayinlari.com adresimize eserinizin özetini ve ilk 16 sayfasını ulaştırmanız gerekmektedir.

– Değerlendirmemiz 7-14 gün kadar sürebilmektedir. Değerlendirmenin sonucunda olumlu ya da olumsuz dosya sahibine e-posta ile bilgi verilmektedir. Değerlendirme tamamlanmadan bilgi verilmesi söz konusu değildir.

– Değerlendirme neticesinin olumsuz olması durumunda güvenlik sebebiyle kitap projeniz imha edilmektedir.

– Yayınevimizin yayın politikası doğrultusunda olumlu olan kabul edilecek kitap projeleriniz basılmadan önce, yazarın tüm haklarını korumak adına sözleşme yapılması ilkelerimiz arasında ilk sıradadır.

One comment

  1. Merhaba! Ben Necef Temiz, Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisiyim, 18 yaşındayım, yaklaşık 5 yıldır yazım işindeyim. Gerek kendi kendime gerek belirli sitelerde (Wattpad, Blogger, Wix) yazılarını yayınlayan ve kalemine güvenmekle birlikte daha çok gelişmesi gerektiğini bilen bir yazar adayıyım. Kitabımın kurgusunun eşsiz olduğunu söylemek doğru olur mu bilmiyorum ama ona güvenim tam, eğer göndereceğim bölümü incelerseniz pişman olmayacaksınız. Ekteki dosyalardan biri kitap serisinin geniş özeti. Diğer gönderdiğim dosya ile prolog, Dört Serisi olarak adlandırdığım kitap serimin 3. kitabının başlangıcını oluşturuyor, yazım tarzımı ve konunun bir bölümünü dile getirdiğim bu bölümü beğenirseniz, üç kitabın tamamını memnuniyetle gönderebilirim. Piyasadaki çoğu gençlik kitabının kalitesinin üstünde olduğuna olan inancım yüksek seviyede, yine de sizin gibi deneyimli bir yayınevinin mailime bakıp reddetmesi bile beni fazlasıyla etkiler, şimdiden çok teşekkürler! (İnternette bahsettiğim platformlardan Wattpad’te, Dört Serisi’nin üç kitabı da bulunmaktadır, toplamda 100k okuyucuya ulaşmışlardır. Dört Renk Tek Ton, Dört Renk Dört Ton ve Dört Renk Son Ton olmak üzere.)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir