Banu Yüksel

Merhaba Sevgili Okuyucularım,

Çerkes bir ailenin ortanca çocuğu olarak 1975 yılının Haziran ayında İstanbul‘da dünyaya geldim. Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde Lisans, Yıldız Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi Ana Bilim Dalında ise Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım.

Mezuniyet yılım olan 1996’dan bu yana özel sektör ve kamu kurumlarına yönelik olarak stratejik planlama, yönetim sistemleri, kurumsallaşma ve iş hayatında kişisel gelişim konularında Kalite Yönetmeni, Eğitmen, Danışman ve Baş Denetçi olarak hizmet vermekteyim.

“Bu dünyaya bir eser bırakmalı” düşüncemi hayata geçirebilmek adına yaklaşık dört sene önce final bölümünü ve son altı aydır da diğer kısımlarını yazdığım “DERİNDEN” adlı kitabımı sizlerle 2019 yılı Ocak ayında buluşturmaya karar verdim.

Kitap ile aynı ismi taşıyan “Derinden” adlı şarkının söz ve müziği bana ait olup, stüdyo okumaları da yine (naçizane) tarafımca gerçekleştirilmiştir. Belki de ilk kez yapılan bu uygulamadaki amacım; kahramanımın duygularının, tüm okuyucularıma iz bırakacak şekilde geçebilmesini sağlamaktır.

Bu vesile ile başta ailem olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımı iletiyor, keyifli okumalar diliyorum.

Hayatınızın hiçbir anında derinlerinizde boğulmamanız temennisiyle…

Sevgiler,
Banu Yüksel