Piri Reis Haritası’nın Şifresi yazardan özel imzalı gönderiliyor…

“PİRİ REİS HARİTASI’NIN ŞİFRESİ”
Kampanya Stoklarla Sınırlıdır…
“PİRİ REİS HARİTASI’NIN ŞİFRESİ”
YAZAR METİN SOYLU’DAN ÖZEL İMZALI GÖNDERİLİYOR…

Kitap Sipariş Talep Formu’nu dolduran tüm okurlara yazardan özel imzalı olarak gönderilecektir.

-2 ADIMDA HIZLI SİPARİŞ!-

1- Kitabin etiket fiyatını (200 ₺) iyzico ile güvenli olarak ödemesini gerçekleştiriniz. Ödemeniz gerçekleşene kadar siparişiniz beklemede olacaktır. (Sipariş vermek için kitap görselinin üzerini tıklamanız yeterli olacaktır.)

2- Aşağıdaki Kitap Sipariş Talep Formu’nu lütfen eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz.  Mesajınız adlı bölüme ödeme yaptığınıza dair bilgilendirme notu yazınız. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra e-mail adresinize geri dönüş gerçekleştirilecektir.

 

PİRİ REİS HARİTASI’NIN ŞİFRESİ, adlı kitabı talebiniz için bizlere iletmiş olduğunuz açık adresinize Aras Kargo ile gönderilecektir. Sizlere kargo gönderildiği gün kargo takip numarası da mutlaka paylaşılacaktır.
İlginize teşekkür ederiz.

Piri Reis Haritası’nın Şifresi Kitap Tanıtım Bülteni
Türk ve dünya denizcilik tarihinin sembol isimlerinden Piri Reis’in, ardında bıraktığı sır perdesi aralanıyor. Piri Reis Haritası üzerine yapılan yedi senelik çalışmaların ürünü olan bu kitapta, tüm dünyanın bildiği bir haritadan yola çıkılarak bilim çevrelerini bile şaşkınlığa düşüren gerçeklere ulaşılıyor. Metin Soylu’nun yıllar önce bir hobi olarak başlayan Piri Reis Haritası incelemeleri, Türkiye’de Millî Eğitim ve Dışişleri Bakanlığı’na, oradan da Amerikan Ulusal Havacılık Dairesi NASA’ya kadar ulaşan bir serüvene dönüşüyor. Bu serüvende esas olaylar parçalanmış haritanın Metin Soylu tarafından dünyada ilk defa tamamlanmasıyla başlamış, ortaya çıkan sonuçlar yazarı dahi şaşkına çevirmiştir.Elinizdeki bu kitap, tarihî eserlerin gizlediği şifreleri çözmeye meraklı ve dünyaya alışılmışın dışında bir gözle bakmayı göze alabilecek okuyucular için ilgi çekici veriler sunuyor. Kitab-ı Bahriye’nin yazarı, ünlü “Dünya Haritası”nın çizeri ve birçok denizcilik başarısının sahibi Piri Reis, neden Osmanlı Devleti’ne yıllarca başarıyla hizmet ettikten sonra 80’li yaşlarında idam edildi? Piri Reis, haritasında dünyanın merkezi olarak gösterdiği Mısır’da ne aradı? Piri Reis, Haritası’nı nasıl çizdi? Haritasının Süleyman Peygamber ile ilgisi neydi? Piri Reis, kitaplarında bahsettiği hazinesini nereye sakladı? Amerika’yı Kristof Kolomb mu keşfetti? Uzman Araştırmacı Metin Soylu, yukarıdaki soruların, cevaplarının peşine düşüyor. Kitap, Dünya Denizcilik tarihine “Türk” adını kazıyan Piri Reis’in başarıları, gizemleri, keşifleri ve maceralarla dolu hayatını merak eden okuyucular için elden düşürülmeyecek bir eser olma niteliğinde…