İlk 500 adet kitap DERİNDEN yazardan özel imzalı gönderiliyor…

“DERİNDEN” Kitabı…
Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar Stoklarla Sınırlıdır…
İLK 500 ADET “DERİNDEN” ADLI KİTAP YAZAR BANU YÜKSEL’DEN ÖZEL İMZALI GÖNDERİLİYOR…

Kitap Sipariş Talep Formu’nu dolduran tüm okurlara yazardan özel imzalı olarak gönderilecektir.

Stoklarla sınırlı olan ilk 500 adet kitaptan birinin imzalı olarak adresinize gönderilmesini istiyorsanız,
işte yapmanız gerekenler:

-2 ADIMDA HIZLI SİPARİŞ!-

1- Kitabin etiket fiyatını (27 TL) havale / eft seçeneklerinden biri üzerinden lütfen ödemesini gerçekleştiriniz. Ödemeniz gerçekleşene kadar siparişiniz beklemede olacaktır.
Garanti Bankası / Cenova Yayınları (IBAN NO: TR93 0006 2000 1660 0006 2957 48)

2- Aşağıdaki Kitap Sipariş Talep Formu’nu lütfen eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz.  Mesajınız adlı bölüme ödeme yaptığınıza dair bilgilendirme notu yazınız. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra e-mail adresinize geri dönüş gerçekleştirilecektir.

DERİNDEN, adlı kitabı talebiniz için bizlere iletmiş olduğunuz açık adresinize Aras Kargo ile ÜCRET ALICI olarak gönderilecektir. Sizlere kargo gönderildiği gün kargo takip numarası da mutlaka paylaşılacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

DERİNDEN Kitap Tanıtım Bülteni
Eteğimde hem çakıl taşları hem de kumlar vardı. Hepsinden kurtulmam lazımdı nefes alabilmek için ve bu nedenle her seferinde bana çarşaf gibi görünen başka bir sakin denize dalıyordum sessizce. O deniz ki, beni gördüğünde hırçınlaşıp köpürüyor ve ben koşarak kıyıya çıkarken farkında olmadan yeni çakıl taşları ile yeni kumlar doluyordu her yerime. Her denizden farklı çakıl taşı ve her denizden farklı kum. Hangi yürek taşıyabilirdi ki bu yükü?..