İlk 500 adet -Piri Reis Haritası’nın Şifresi- kitabı özel imzalı gönderiliyor…

BEKLENEN KİTAP
“PİRİ REİS HARİTASI’NIN ŞİFRESİ”
İLK 500 ADET KİTAP İSE YAZARDAN ÖZEL İMZALI GÖNDERİLİYOR…

Aylardır kamuoyunda tartışılan ve merakla beklenen “Piri Reis Haritası’nın Şifresi” adlı kitap, Araştırmacı Yazar Metin Soylu’nun okurlarına özel sürprizi ile başlıyor.
(Kitap içerisinde 29×41 cm Piri Reis Haritasi Hediye!)

Kitap Sipariş Talep Formu’nu dolduran tüm okurlara yazardan özel imzalı olarak gönderilecektir.

Stoklarla sınırlı olan ilk 500 adet kitaptan birinin imzalı olarak adresinize gönderilmesini istiyorsanız ,
işte yapmanız gerekenler:

-2 ADIMDA HIZLI SİPARİŞ!-

1- Kitabin etiket fiyatını (35 TL) havale / eft seçeneklerinden biri üzerinden lütfen ödemesini gerçekleştiriniz. Ödemeniz gerçekleşene kadar siparişiniz beklemede olacaktır.
Garanti Bankası Üsküdar Şb. / Metin Soylu (IBAN NO: TR36 0006 2000 1660 0006 6713 88)

2- Aşağıdaki Kitap Sipariş Talep Formu’nu lütfen eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz.  Mesajınız adlı bölüme ödeme yaptığınıza dair bilgilendirme notu yazınız.

Gerekli kontroller yapıldıktan sonra e-mail adresinize geri dönüş gerçekleştirilecektir.

PİRİ REİS HARİTASI’NIN ŞİFRESİ, Ocak ayı içerisinde bizlere iletmiş olduğunuz açık adresinize Aras Kargo ile ÜCRETSİZ olarak gönderilecektir. Sizlere kargo gönderildiği gün kargo takip numarası da mutlaka paylaşılacaktır.

Geri bildirimleriniz için bilgi@metinsoylu.com adresinden destek alabilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz.
(www.metinsoylu.com)

Türk ve dünya denizcilik tarihinin sembol isimlerinden Piri Reis’in, ardında bıraktığı sır perdesi aralanıyor. Piri Reis Haritası üzerine yapılan yedi senelik çalışmaların ürünü olan bu kitapta, tüm dünyanın bildiği bir haritadan yola çıkılarak bilim çevrelerini bile şaşkınlığa düşüren gerçeklere ulaşılıyor. Metin Soylu’nun yıllar önce bir hobi olarak başlayan Piri Reis Haritası incelemeleri, Türkiye’de Millî Eğitim ve Dışişleri Bakanlığı’na, oradan da Amerikan Ulusal Havacılık Dairesi NASA’ya kadar ulaşan bir serüvene dönüşüyor. Bu serüvende esas olaylar parçalanmış haritanın Metin Soylu tarafından dünyada ilk defa tamamlanmasıyla başlamış, ortaya çıkan sonuçlar yazarı dahi şaşkına çevirmiştir.     

Elinizdeki bu kitap, tarihî eserlerin gizlediği şifreleri çözmeye meraklı ve dünyaya alışılmışın dışında bir gözle bakmayı göze alabilecek okuyucular için ilgi çekici veriler sunuyor. Kitab-ı Bahriye’nin yazarı, ünlü “Dünya Haritası”nın çizeri ve birçok denizcilik başarısının sahibi Piri Reis, neden Osmanlı Devleti’ne yıllarca başarıyla hizmet ettikten sonra 80’li yaşlarında idam edildi? Piri Reis, haritasında dünyanın merkezi olarak gösterdiği Mısır’da ne aradı? Piri Reis, Haritası’nı nasıl çizdi? Haritasının Süleyman Peygamber ile ilgisi neydi? Piri Reis, kitaplarında bahsettiği hazinesini nereye sakladı? Amerika’yı Kristof Kolomb mu keşfetti? Uzman Araştırmacı Metin Soylu, yukarıdaki soruların, cevaplarının peşine düşüyor. Kitap, Dünya Denizcilik tarihine “Türk” adını kazıyan Piri Reis’in başarıları, gizemleri, keşifleri ve maceralarla dolu hayatını merak eden okuyucular için elden düşürülmeyecek bir eser olma niteliğinde…